کارخانه قند ایران
شنبه , 25 می 2024
خانه » کارخانه قند فردوس » کارخانه قند فردوس کردستان سقز

کارخانه قند فردوس کردستان سقز

کارخانه قند فردوس کردستان در سقز و کارخانه قند فردوس مشهد و قیمت قند شکسته فردوس و فروش قند فردوس و زکریا و کارخانه قند فردوس کردستان اینجاست برای خرید مستقیم قند فردوس از کارخانه با آقای جهان تیغ در سایت کارخانه قند ایران همراه باشید.

نمایندگی قند فردوس

کارخانه قند فردوس کردستان

کارخانه قند فردوس کردستان در استان کردستان و شهر سقز واقع است و تولید قند شکسته کارتن پنج کیلویی فردوس را بر عهده دارد این کارخانه قند شکسته زکریا را نیز در بسته بندی های ۵ کیلویی تولید میکند.

سایت کارخانه قند ایران و قند فردوس و زکریا به صورت عمده با قیمت مناسب عرضه می شود بنابراین انواع تولیدات کارخانه قند کردستان شامل:

  • قند شکسته فردوس
  • قند شکسته زکریا
  • قند 5 کیلویی فردوس
  • قند 5 کیلویی زکریا

می باشد.

کارخانه قند فردوس مشهد

کارخانه قند فردوس مشهد

کارخانه فردوس مشهد در استان خراسان رضوی و در شهر مشهد واقع است این کارخانه با استفاده از شکر مرغوب تولید قند فردوس را در کارتن های ۵ کیلویی به صورت عمده انجام می دهد.

کارخانه قند فردوس کردستان نیز در کنار این کارخانه قند زکریا و قند زکریا را تولید می کند و فروش قند شکسته زکریا و فردوس را از کارخانه و نمایندگی قند فردوس و زکریا توسط مدیریت فروش کارخانه انجام میشود.

قیمت قند و شکر امروز

نمایندگی قند فردوس شیراز

نمایندگی قند فردوس شیراز یکی از بزرگترین واحدهای فروش قند فردوس و زکریا در استان فارس و شهرستان شیراز است که شهرهای اقلید حاجی آباد استهوان لار لامرد و … را شامل می شود.

فروش قند فردوس از کارخانه قند فردوس کردستان در اینجا به صورت عمده انجام می شود قیمت قند فردوس را نیز می توانید از طریق همین سایت و از طریق قسمت لیست قیمت قند مشاهده کنید و قیمت روز قند فردوس و زکریا را به دست آورید.

برای خرید مستقیم قند فردوس و زکریا از شرکت قند فردوس کردستان و مشهد و انواع قند شکسته کارتنی زکریا و فردوس با آقای جهان تیغ همراه باشید.

 

برای خرید و فروش این محصول با ما تماس بگیرید
مدیریت فروش: جهان تیغ
 ساعت پاسخگویی: از 9 صبح تا 15 بعد از ظهر
شماره موبايل: 09101724494 - 09120213403
شماره ثابت: 02143850256
تلگرام مديريت فروش: rezajahantighh@
کانال بازار قند ایران: sugarfactory_ir@

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *