کارخانه قند ایران
شنبه , 13 آوریل 2024
خانه » کارخانه قند زکریا » کارخانه قند شکسته زکریا کردستان

کارخانه قند شکسته زکریا کردستان

کارخانه قند شکسته زکریا کردستان تولید قند زکریا در سقز کردستان و نمایندگی قند زکریا شیراز، کردستان، کرمان و… اینجاست آدرس و شماره کارخانه قند زکریا کردستان و قیمت قند شکسته زکریا و خرید و فروش قند زکریا توسط آقای جهان تیغ در کارخانه قند ایران انجام میشود.

کارخانه قند زکریا کردستان

قند زکریا یکی از بهترین برند های قند در ایران است است که توسط کارخانه قند زکریا کردستان در شهرستان سقز تولید می شود.

آدرس کارخانه قند شکسته زکریا و شماره کارخانه قند زکریا و همچنین خرید مستقیم قند زکریا از کارخانه از طریق سایت کارخانه قند ایران انجام می شود.

شما می توانید قیمت قند زکریا را و قند شکسته زکریا کردستان را را از اینجا مشاهده کنید.

قیمت قند زکریا کردستان

کارخانه قند شکسته زکریا

کارخانه قند شکسته زکریا متشکل از بخش تولید قند زکریا و بخش اداری کارخانه می باشد قند شکسته فردوس و زکریا کارتنی و انواع قند ۵ کیلویی زکریا از جمله تولیدات این کارخانه است.

فروش عمده قند زکریا و نمایندگی قند زکریا شیراز، کرمان، کردستان، سقز اصفهان اینجاست برای اطلاع از قیمت قند زکریا میتوانید لیست قیمت قند بر روی عکس ذیل کلیک کنید تا وارد قسمت قیمت قند زکریا شوید.

آدرس کارخانه قند زکریا

آدرس کارخانه قند زکریا

آدرس کارخانه قند زکریا در استان کردستان و شهرستان سقز واقع است و فروش عمده قند زکریا از طریق کارخانه و به کمک نمایندگی فروش قند زکریا در سراسر کشور انجام می شود.

برای خرید مستقیم قند شکسته زکریا از کارخانه قند شکسته زکریا میتوانید با بخش مدیریت فروش قند در سایت کارخانه قند ایران آقای جهان تیغ در ارتباط باشید.

قیمت قند و شکر امروز

کارخانه تولید قند زکریا

کارخانه تولید قند زکریا با تولید قند شکسته کارتنی به روش پخت با استفاده از بهترین شکر تولیدی در کشور به فعالیت خود ادامه می دهد.

تولید این کارخانه به میزان تناژ بالا است و فروش قند شکسته فردوس و زکریا نیز در این کارخانه به صورت عمده انجام می شود برای خرید عمده قند شکسته فردوس و زکریا می توانید در ادامه با بخش فروش فروش همراه باشید.

برای خرید و فروش این محصول با ما تماس بگیرید
مدیریت فروش: جهان تیغ
 ساعت پاسخگویی: از 9 صبح تا 15 بعد از ظهر
شماره موبايل: 09101724494 - 09120213403
شماره ثابت: 02143850256
تلگرام مديريت فروش: rezajahantighh@
کانال بازار قند ایران: sugarfactory_ir@

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *