کارخانه قند ایران
شنبه , 13 آوریل 2024
خانه » قند و شکر تک نفره » قیمت شکر بسته بندی تک نفره درب کارخانه

قیمت شکر بسته بندی تک نفره درب کارخانه

قیمت شکر بسته بندی تک نفره درب کارخانه و قیمت قند و شکر تک نفره در بازار تهران، مشهد، اصفهان، شیراز و… و خرید شکر بسته بندی 900 گرمی و تک نفره اینجاست برای قیمت شکر بسته بندی تک نفره و فروش قند و شکر بسته بندی با کارخانه قند ایران و آقای جهان تیغ باشید.

 فروش شکر بسته بندی شده

 فروش شکر بسته بندی شده

شکر بسته بندی شده تک نفره به مقدار ۵ گرم در هر بسته بندی ریخته می شود وزن هر بسته بندی شکر تک نفره ۵ گرم می باشد که در کارتون های ۱۰۰۰ عددی تولید و عرضه می شود.

قیمت شکر بسته بندی تک نفره و فروش شکر بسته بندی شده توسط کارخانه و یا نمایندگی فروش محصولات تک نفره انجام می شود سایت کارخانه قند ایران نیز خرید و فروش شکر بسته بندی شده تک نفره را به صورت عمده با قیمت مناسب عرضه می کند.

خرید شکر تک نفره بسته بندی

قیمت شکر بسته بندی تک نفره

شکر تک نفره بسته بندی یکی از مهمترین محصولاتی است که در رستوران ها و هواپیماها و تالارها استفاده فراوان دارد.

قیمت شکر بسته بندی تک نفره وابسته به قیمت قند و شکر در بازار است و فروش عمده شکر تک نفره باید توسط کارخانه تولید این محصول انجام شود.

برای خرید مستقیم شکر تک نفره بسته بندی به میزان بالا و با قیمت مناسب می توانید با آقای جهانتیغ مدیریت فروش در ارتباط باشید.

قیمت قند و شکر امروز

خرید شکر تک نفره بسته بندی

خرید قند و شکر تک نفره درب کارخانه و با قیمت مناسب قابل عرضه می باشد شکر بسته بندی تک نفره به میزان بالا و در بسته بندی های 1000 عددی با قیمت مناسب از طریق کارخانه قند ایران به فروش میرسد.

برای اطلاع از قیمت شکر بسته بندی تک نفره توانید لیست قیمت قند و شکر را از طریق کلیک روی این عبارت مشاهده کنید و برای خرید مستقیم شکر تک نفره با مدیریت فروش در انتهای این مطلب در ارتباط باشید.

برای خرید و فروش این محصول با ما تماس بگیرید
مدیریت فروش: جهان تیغ
 ساعت پاسخگویی: از 9 صبح تا 15 بعد از ظهر
شماره موبايل: 09101724494 - 09120213403
شماره ثابت: 02143850256
تلگرام مديريت فروش: rezajahantighh@
کانال بازار قند ایران: sugarfactory_ir@

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *